O akcích‎ > ‎

Anketa „Zdravé město“

Jak to vypadalo na fóru.


Letáček


Vážení a milí příznivci,

Město Klatovy je zapojeno do programu „Zdravé město“ a v jeho rámci proběhl v květnu 2016 plebiscit, kde mohli občané předkládat své návrhy na ozdravení chodu města. Jsme rádi, že se prosadil i návrh, který přinesli členové a podporovatelé spolku, a sice založení nové inovativní školy v Klatovech (a jeho stínová verze o pobočce stávající školy).

Výsledky plebiscitu má potvrdit veřejná anketa. Zveme k účasti v ní.

Hlasujte v anketě pro vznik nové školy v Klatovech, která je otevřená komunikaci a spolupráci s rodiči. Pro školu, kde se děti učí svým tempem za pomoci moderních způsobů výuky. Díky vašemu hlasu může vzniknout škola pro dítě, které zůstane šťastné, zvídavé a schopné obhájit své postoje.

Anketní lístek naleznete v červnovém Klatovském zpravodaji nebo na webových stránkách města Klatovy - www.klatovy.cz

Letáček ke stažení v PNG, PDF.

Vyplnění ankety

Ukázalo se, že technické zpracování ankety na stránkách města má své rezervy. A mnoho lidem se nedaří anketu odeslat.

Návod na stránkách města vybízí k použití konkrétně Internet Exploreru, ale na některých verzích systému Windows, který tímto software oplývá, to nejde ani s ním.

Dovolte zde uvést návod, který nám fungoval:

 • Soubor musíte stáhnout ve svém oblíbeném prohlížeči pomocí kontextové nabídky (typicky pravé tlačítko na myši) vybráním volby, která zní přibližně „Uložit cíl jako...“. Tedy neklikat přímo na odkaz.
  Odkaz je na stránkách města zde, přímý odkaz na PDF na stránkách města je zde (na něj kliknout pravým tlačítkem myši).
 • Poté je třeba uložený PDF soubor otevřít v prohlížeči PDF. Ale pozor, ne všechny ho otevřou :-/ (Pokud vám to nejde otevřít a nechcete instalovat přebujelý Adobe Acrobat Reader, zkuste třeba Foxit Reader, nebo něco dalšího).
 • No a v tomto programu, když budete mít štěstí a uvidíte lístek, zaškrtněte nejvýše dvě možnosti (Ano lze jich zaškrtnout i více, i když to nemá jít.)
  Pak to má vypadat jako na obrázku (možnosti zvolte sami :-) ):
  Ukázka vyplněného lístku

 • Vyplněný soubor uložte. (Soubor/Uložit, nebo File/Save)
 • A uložený soubor pošlete jako přílohu emailu na adresu mjarosik@mukt.cz. (Formulář má sice tlačítko Odeslat, ale řadě lidí to nebude fungovat. Ti, kterým to zafungovalo, si zas nebyli jistí, jestli to dobře dopadlo. :-)
 • Doporučujeme k souboru připojit jméno a bydliště (jako na petici), protože lístek kupodivu neobsahuje políčko pro identifikaci hlasujícího. :-/ Aby pak snad někdo hlasy nezpochybňoval.

 • Lístek lze také vyplnit papírově, vyšel ve Zpravodaji, a odevzdat v infocentru na náměstí:

Hezký den s klatovským PDF přeje
Ratolest.

Ċ
Stanislav Haviar,
13. 6. 2016 11:53
ą
Stanislav Haviar,
13. 6. 2016 11:54
Comments