Piknik s Ratolestí

Milí kamarádi, členové spolku a jeho příznivci,
těšíme se, že se všichni potkáme na setkání

27. června od 16.45

v Mercandiniho sadech
(v městském parku u Kolonády)

Setkání je určeno všem členům i nečlenům Spolku Ratolest a jejich rodinám, kteří si chtějí posedět, provozovat fyzickou aktivitu s dětmi, něco sníst a popovídat si. O škole i o všem možném.

Městské sady v Klatovech

Co s sebou?

• večeři
  • aktivitu pro děti (míč, švihadlo, trampolínu, sbíječku)
  • deku
Množství jídla připravte radši takové, které dokážete sami zkonzumovat. V případě nepřízně počasí se totiž akce ruší.

Místo

Doufali jsme, že se potkáme u náměstí v Hostašových sadech. Protože tam prý ještě není kvalitní tráva, takové akce se tam pořádat nemohou. Nuže tedy trošku dále od centra.

Program pro aktivní členy spolku

Zbude-li čas, mohou zájemci ze spolku i mimo něj pohovořit o další přípravě koncepce nové školy, prodiskutovat změny v komunikaci (hromadné emaily už přestávají být efektivní), probrat možnost pořádat od září pravidelné přednášky na platformě EduPointu.