Plakát Radost z poznávání 2017
polek Ratolest spolu s Městskou knihovnou Klatovy a rodinným centrem Beruška zorganizoval setkání
Radost z poznávání 2017

Přednáška a dva workshopy proběhly

v sobotu 1. dubna od 10 hodin

Původní pozvánka:

Můžete se těšit na přednášku a sadu dvou workshopů, které budou mít letos spojující téma: Hranice. Hranice v komunikaci, ve výchově, v nás samotných...  V deset hodin zahájíme přednáškou Moniky JustHranice, abychom se neztratili!
Poté budou následovat paralelně dva workshopy: Eva Lukavská vám ve své dílně nazvané Hranice a jak je stavět“ například dopřeje prožít na vlastní kůži různé způsoby nastavování hranic. Monika Just vám pak mimo jiné dá pocítit různé druhy hranic ve svém příspěvku: Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi.

Po obědě se obě skupiny prohodí.

• Přednáška 50,
  • Celodenní vstupné 250, (Platí na přednášku a oba workshopy.)

Místo na přednášku není nutné rezervovat.
Kapacita pro workshopy je (bohužel) naplněna. Těšíme se na ty, na které se nedostalo se těšíme aslespoň na přednášce a na třeba na kávě. Protože jako cenu útěchy nabízíme účastníkum setkání kávu zdarma v Café Jednorožec.

Předběžný harmonogram

10.00 Hranice, abychom se neztratili!

Přednáška

11.10 Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi
  Centrum Beruška

11.10 Hranice a jak je stavět
Eva Lukavská

oběd přestávka

13.15 Hranice a jak je stavět
Eva Lukavská

13.15 Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi

Centrum Beruška

Místo konání

Přednáška a jeden workshop se koná ve společenském sále Městské knihovny Klatovy (Balbínova 59). Vchod z průchodu v rohu náměstí nebo z Balbínovy ulice. Paralelní workshop bude v rodinném centru Beruška (Randova 112).
Místa konání|jsou vyznačena v mapě.

Plakát

(PDF, PNG)