Radost z poznávání 2017 – Fotografie a další

Vážení účastníci setkání Radost z poznávání 2017, vážení přátelé a příznivci inovativního vzdělávání,

vám, kteří jste mohli na Apríla přijít, děkujeme za účast. Věříme, že i pro vás to byla „radost“, pro nás určitě.
S vámi ostatními se, doufáme, potkáme na některé z příštích akcí.

Připomenout akci si můžete ve fotogalerii.
Videozáznam první přednášky připravujeme, najdete ho poté na našem facebooku a webu.

Rádi bychom podotkli, že tématu hranic se dotýká i kurz Zkušeností k respektováni, který pravidelně organizuje náš partner Rodinné centrum Beruška.
  • Informace o kurzu naleznete zde.
Během seminářů padlo mnoho dotazů týkajících se výchovy sourozenců, případně dalších kurzů, které nabízí Monika Just.
O plánovaných kurzech v Berušce na toto téma vás ráda bude informovat Lucie Bechyňová.

V letošním roce plánujeme ještě další minimálně dvě přednášky v rámci platformy EDUpoint. Máme pár tipů, ale rádi bychom vyšli vstříc i nápadům mimo náš střed. Jestli byste rádi pobesedovali se zajímavou osobností, nebojte se nám napsat, budeme rádi za zpětnou vazbu.
Nebo přijďte na naše pravidelné setkávání, které se koná vždy první čtvrtek v měsíci. (Přesné místo je vždy vyvěšeno na facebooku.)

Příjemné jarní dny přeje

Ratolest – Spolek pro inovativní vzdělávání, Klatovy