2016-09-20-edupoint

EDUpoint Klatovy:

Proč se přestat bát změn ve vzdělávání?

Beseda se uskutečnila v přesunutém termínu 5. října 2016 a dorazilo na ni přes 50 lidí. Rozvržení sálu jako velkého kruhu židlí téměř nestačilo. O čem se mluvilo a jak to vypadalo si můžete připomenout prostřednictvím videozáznamu.

Hovořili hosté: Lukáš Šlehofer, Tomáš Feřtek, Lenka Bořánková.

Původní pozvánka

EDUin, o.p.s., spolek Ratolest a Městská knihovna Klatovy vás srdečně zvou na úvodní akci EDUpointu v Klatovech na panelovou diskuzi.

5. října od 18 hod.

ve společenském sále Městské knihovny Klatovy

Přijďte se na začátku školního roku inspirovat a diskutovat o tom, jakou školu rodiče chtějí pro své děti. Jaká pozitiva přináší respektující prostředí? Nakolik jsou důležité měkké dovednosti? Je účinnější motivace vnitřní či vnější? Jak děti ve škole hodnotit? Jaké změny ve školách bychom si přáli?Pozvaní hosté:

Lukáš Šlehofer – školní manažer a učitel, Gymnázium

Na Zatlance, lektor kurzů pro děti a rodiče na téma

emoční inteligence a umění učit se

Tomáš Feřtek – EDUin o.p.s., odborný konzultant,

novinář a dramaturg, autor publikace Rodiče vítáni -

o spolupráci rodičů a školy

Lenka Bořánková – ZŠ Janovice nad Úhlavou, učitelka 1. stupně, lektorka Hejného metody

Vstupné 50,–