Radost z poznávání 2017

S

polek Ratolest spolu s Městskou knihovnou Klatovy a rodinným centrem Beruška zorganizoval setkáníRadost z poznávání 2017

Přednáška a dva workshopy proběhly

v sobotu 1. dubna od 10 hodin

ve společenském sále městské knihovny a v rodinném centru Beruška.

Původní pozvánka:

Můžete se těšit na přednášku a sadu dvou workshopů, které budou mít letos spojující téma: Hranice. Hranice v komunikaci, ve výchově, v nás samotných... V deset hodin zahájíme přednáškou Moniky Just: „Hranice, abychom se neztratili!

Poté budou následovat paralelně dva workshopy: Eva Lukavská vám ve své dílně nazvané „Hranice a jak je stavět“ například dopřeje prožít na vlastní kůži různé způsoby nastavování hranic. Monika Just vám pak mimo jiné dá pocítit různé druhy hranic ve svém příspěvku: „Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi.“

Po obědě se obě skupiny prohodí.

Sledujte událost na Facebooku

• Přednáška 50,

• Celodenní vstupné 250, (Platí na přednášku a oba workshopy.)

Místo na přednášku není nutné rezervovat.

Kapacita pro workshopy je (bohužel) naplněna. Těšíme se na ty, na které se nedostalo se těšíme aslespoň na přednášce a na třeba na kávě. Protože jako cenu útěchy nabízíme účastníkum setkání kávu zdarma v Café Jednorožec.

Předběžný harmonogram

oběd

Hranice, abychom se neztratili!

Přednáška

Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi

Hranice a jak je stavět

Eva Lukavská

přestávka

Hranice a jak je stavět

Eva Lukavská

Potřeby a jejich vliv na práci s hranicemi

Společenský sál knihovny

Centrum Beruška

Společenský sál knihovny

Centrum Beruška

Místo konání

Přednáška a jeden workshop se koná ve společenském sále Městské knihovny Klatovy (Balbínova 59). Vchod z průchodu v rohu náměstí nebo z Balbínovy ulice. Paralelní workshop bude v rodinném centru Beruška (Randova 112).

Místa konáníjsou vyznačena v mapě.

(PDF, PNG)

Předešlé ročníky